Don’t call it a dream… call it a plan!

Cześć! Dziękuję za poświęcenie chwili, aby dowiedzieć się trochę o mnie i mojej firmie.

 

Moja przygoda jako organizator przyjęć zaczęła się już za czasów „herbatek dla lalek”, tworząc już jako dziecko, szczegółowe plany na rodzinne wakacje, zjazdy i przyjęcia urodzinowe. Również przez cały okres nauki szkolnej i akademickiej chętnie włączałam się do organizacji rozmaitych wydarzeń.

 

Przełomowym momentem w mojej karierze okazał się dzień mojego ślubu, kiedy to zorientowałam się, iż czas organizacji dobiegł końca, a ja w dalszym ciągu odczuwam niedosyt związany z planowaniem takich wydarzeń.

 

Idąc za głosem serca oraz głosem współpracującej ze mną koordynatorki przyjęcia, postanowiłam postawić swoje pierwsze kroki w kierunku zawodu konsultanta ślubnego.

 

Wyszłam spod skrzydeł jednej z najlepszych agencji w kraju i przy ich boku stawiałam swoje pierwsze kroki, z czego jestem niezmiernie dumna. Intensywny rozwój zawdzięczam też pracy w Centrum Hotelowo – Konferencyjnym, gdzie pełniłam funkcję koordynatora przyjęć i event’ów.

Wzorując się na standardach i wartościach stawianych przez moje Alma Mater, jako samodzielny konsultant dbam przede wszystkim o najwyższą jakość usług oraz komfort moich klientów.

 

Moje zaangażowanie przejawia się każdorazowo w poświęceniu, pasji, dbałości o szczegóły, kreatywności oraz wysokiej jakości świadczonych usług, o czym mogą się państwo przekonać m. in. czytając recenzję jednego z moich projektów na SweetWeddding.pl.

 

www.sweetwedding.pl/dom-tkacza-sesja-slubna

 

Część wspomnianej powyżej realizacji została doceniona także przez jeden z największych magazynów ślubnych w Polsce (Magazyn Wesele) i zamieszczona w ich jesiennym numerze jako sesja główna – okładkowa.

Specjalizuję się w tworzeniu spersonalizowanych ślubów, które są odzwierciedleniem unikalnego stylu, osobowości i relacji każdej pary. Wierzę w swobodne, bezstresowe podejście przy prowadzeniu procesu planowania, projektowania i tworzenia eventu. Współpracuję z jednymi z najlepszych dostawców co pozwala mi tworzyć świeże, piękne i zapadające w pamięć wydarzenia.

 

 

~ Monika Kowalska

CELE

KOWALSKA EVENTS

  • Spraw, aby planowanie ślubu i wesela było przyjemne!
  • Projektuj niepowtarzalne przyjęcia
  • Nie twórz żadnych założeń dotyczących tego, co powinno i nie powinno być – to indywidualny dzień każdej Pary Młodej
  • Współpracuj z otwartymi i kreatywnymi ludźmi
  • Poszukuj nowych inspiracji, rozwijaj swoje kompetencje

WARTOŚCI AGENCJI

Swobodne, bezstresowe podejście podczas prowadzenia procesu planowania…

  • Poszukujemy inspiracji w otaczającym nas świecie – podpowiadamy najlepsze rozwiązania, doradzamy, ale ostateczne decyzje pozostawiamy zawsze Państwu
  • Wierzymy w work-life balance – ciężko pracujemy i relaksujemy się, podróżujemy i rozwijamy się
  • Wspieramy Akademie Przyszłości – ufamy, że nawet najmniejsza pomoc może odmienić czyjeś życie
  • Współpracujemy z profesjonalistami w branży ślubnej – zarówno dużymi firmami jak i tymi małymi, zarządzanymi przez właściciela

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się ze mną

error: Content is protected !!